Sasuke and Naruto World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Hra na motiv japonského seriálu Naruto. Hraje se za strany Sasukeho a Naruta.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Yamigakure no Sato

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyTue Jun 26, 2012 11:54 pm

Yamigakure no Sato
( Vesnice ukrytá v Temnotě )


Uchiha Sasuke

Seděl jsem na křesle ve své kanceláři v nejvyšší věži ve vesnici.Pořád jsem hleděl znuděným pohledem na dveře jestli někdo nepřijde,když už mě to moc nudilo vyšel jsem z kanceláře a sedl si na střechu věže,dneska vyjímečně nepršelo,musel jsem si to vychutnat.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 12:26 am

Andi

Pomalým krokem jsem došel ke kanceláři a zaklepal jsem na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 12:31 am

Uchiha Sasuke

Při pozorování oblohy mě vyrušili kroky, vrátil jsem se ze střechy do místnosti. Svůj pohled jsem upřel z okna, přitom jsem dotyčného vyzval aby vstoupil. Dále...
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 12:36 am

Andi

Pomalu jsem otevřel dveře.Vešel do místnosti a opět je zavřel.Chvilku jsem hledal Sasukeho a potom jsem ho pohledem našel v okně.Mávnul jsem rukou na pozdrav.Stále jsem se tvářil hodně ztrápeně.Došel jsem blíže k jeho stolu a udělal pár tahů rukou.Předemnou se zjevil text.Dobrý den Sasuke-Sama.Jmenuji se Andi Mizashi a přišel jsem si pro nějakou práci.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 12:49 am

Uchiha Sasuke

Pohledem jsem si přečetl text. No, jelikož tu nikoho jiného nemám, dostaneš sólovku. Potřebuji doprovodit do vesnice jednoho obchodníka. Najdeš ho ve vesničce asi 10km na sever odsud. Ví o tvém příchodu, ale dej si bacha na bandity. Ovšem neočekávej nic extra,... Dopovím a případně čekám na reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 12:50 am

Andi

Děkuji.Ještě jednou nechám zazářit text a pak se ukloním a odejdu.
Návrat nahoru Goto down
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 1:44 am

Celý nervózní jsem se zastavil u dveří kanceláře a silně zaklepal. Snad nešel Sasuke-sama pryč...
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 1:53 am

Uchiha Sasuke

Posadil jsem se do křesla za svůj stůl, když v zápětí opět někdo zaklepal. Dále... Vyzvu a čekám.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 1:56 am

Kyrogue Raden

Opatrně vejdu dovnitř a podívám se na Sasukeho. Sasuke-sama... řekl jsem uctivě a hluboce se uklonil. Mé jméno je Kyrogue Raden. Jsem teprve čerstvě geninem a tak jdu za vámi pro nějakou práci nebo přidělení do týmu.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 2:05 am

Uchiha Sasuke

Momentálně tu pro tebe žádnou práci nemám, ale do týmu tě přidělit můžu, vzhledem k tomu že jsi čerstvý genin je to ideální. Lusknu prstem a vedle mě se objeví ANBU, něco mu pošeptám a ANBU zmizí. Dostav se na tréninkový plac číslo 1, bude tam na tebe čekat nový sensei. Dopovím, a upřu svůj pohled z okna na vesnici.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 2:12 am

Kyrogue Raden

Dobrá tedy, moc vám děkuji znovu jsem se uklonil a tiše odešel z kanceláře směrem k tréninkovému placu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 6:32 am

Andi

Dojdu zpět do kanceláře a opět zaklepu na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 6:36 am

Uchiha Sasuke

Ani jsem se nepohnul, jen jsem vyzval "zádveřního" ( Very Happy ) ať vstoupí. Vstupte.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 7:11 am

Andi

Vstoupil jsem do místnosti a do vzduchu jsem napsal.Vše proběhlo hladce.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 7:29 am

Uchiha Sasuke

Výborně,... Tady máš menší odměnu. Teď už tě ale očekává tvůj tým, najdeš je na tréninkovém place číslo 1. Povím, přičemž mu hodím 100 ryo.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato EmptyWed Jun 27, 2012 8:21 am

Andi

Kývnu vezmu si odměnu a odejdu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yamigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamigakure no Sato   Yamigakure no Sato Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yamigakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Obranný systém Yamigakure
» Konohagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sasuke and Naruto World RPG :: Herní místnost :: Sasuke World :: Země Deště :: Yamigakure no Sato :: Herní místnost :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: