Sasuke and Naruto World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Hra na motiv japonského seriálu Naruto. Hraje se za strany Sasukeho a Naruta.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréninkový plac č. 1

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 EmptyWed Jun 27, 2012 2:04 am

First topic message reminder :

Tréninkový plac číslo 1.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com

AutorZpráva
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 EmptySun Jul 01, 2012 3:56 am

Andi

Rád vás poznávám.Nechal jsem si svůj smutný výraz.Něco provedl nebo jste ho zbil jen tak?Optám se svím textem a případně se připravím do třehu.Nemůžu vědět kdo to je a já lidem moc něvěřím.
Návrat nahoru Goto down
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 EmptySun Jul 01, 2012 4:10 am

Kyrogue Raden


Hele, někdo nový... pomyslel jsem si překvapeně. Využil jsem příležitosti a nenápadně se pokusil rozvázat pomocí Nawanuke no Jutsu ( http://147.32.8.168/?q=nawanuke-no-jutsu ). Když jsem byl volný bleskurychle jsem se rozeběhl k Senseiovi Konoha Senpuu!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkový plac č. 1
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sasuke and Naruto World RPG :: Herní místnost :: Sasuke World :: Země Deště :: Yamigakure no Sato :: Herní místnost :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: