Sasuke and Naruto World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Hra na motiv japonského seriálu Naruto. Hraje se za strany Sasukeho a Naruta.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréninkový plac č. 1

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:04 am

Tréninkový plac číslo 1.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:14 am

Kyrogue Raden

Loudavým krokem jsem přišel k tréninkovému placu a okamžitě se začal rozhlížet po svém senseiovi. Prosím, ať je to někdo normální...
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:20 am

Uchiha Takahiro

Seděl jsem na stromě a spozoroval jsem nového příchozího. Ten bude asi pro mě... Seskočil jsem ze stromu a vydal se pomalým krokem směrem k němu. Mávl jsem rukou na důkaz pozdravu. Zdravím, ty budeš asi ten nový do týmu že? Jsem tvůj nový sensei, Uchiha Takahiro. Představím se, a očekávám totéž.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:23 am

Kyrogue Raden

U...Uchiha?! vyděsil jsem se. Eh, ano, Poslal mě za vámi Sasuke-Sama zamumlal jsem nejistě a odvrátil zrak pryč. Mé jméno je Kyrogue Raden
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:28 am

Uchiha Takahiro

Těší mě,... Tak pro začátek, řekni mi něco o sobě, o tvých schopnostech, co máš a nemáš rád a na oplátku ti povím o sobě. Povím s úsměvem na tváři. Potom si vytáhnu kunai a začnu si s ním házet.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:33 am

Kyrogue Raden

Totiž... přemýšlel jsem nervózně a koukal přitom na poletující kunai. Je mi 14 let, můj otec je ninja a matka vlastní obchůdek nad kterým bydlíme. Můj element je Suiton a umím od něho 2 C techniky. Na akademii jsem míval problémy, ale to se doufám zlepší a vy se za mne nebudete muset stydět... Odvyprávěl sem a poté se podíval Senseiovi do očí. Co budeme dělat?
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:40 am

Uchiha Takahiro

Já se představím zkráceně. Je mi 27 let, ovládám 3 podstaty což jsou Katon, Fuuton a Suiton. Také jsem si osvojil Mangekyou Sharingan. Popravdě žádný plán nemám, nepočítal jsem s týmem tak brzy, proto to asi nechám na tobě, dokud někdo další nedorazí. Můžeme zajít na oběd, nebo si dát souboj, a podobně. Výběr je na tobě.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 2:44 am

Kyrogue Raden

Výběr je na mě? Mohl bych si s ním dát souboj aby věděl jak na tom jsem. Ale proč mu svůj nápad říkat? Šibalsky jsem se usmál a bez varování se na Senseie rozeběhl konoha senpuu! Těsně před započetím útoku jsem také vytvořil 2 mizu bunshiny co stály na místě a čekaly kdy budou moci nějakým způsobem zakročit.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 3:20 am

Uchiha Takahiro

Hned jak vytvořil klony jsem aktivoval svůj sharingan. Mířil na mě okamžitý kopanec, skrčil jsem se a vyhnul jsem se mu. Potom jsem Radena chytl za nohu a snažil jsem se ho odhodit dál za mě. Následně jsem uskočil dozadu a čekal na další tah.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 5:37 am

Kyrogue Raden

ve chvíli kdy mě Takahiro odhodil se k němu rozběhli mizu bunshinové (jeden z každé strany) a pokusili se ho chytit do vodního vězení. Snad ho dostanou proběhlo mi rychle hlavou. Je mi jasné že nemám šanci, ale chycení do vodního vězení by byl úspěch...
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 6:16 am

Uchiha Takahiro

Zaznamenal jsem, jak na mě běží klony, vyskočil jsem tedy do vzduchu, kde jsem tasil svoje boxery, do kterých jsem v zápětí napustil svou chakru. Dopadl jsem za jeden klon a snažil se mu seknout po krku.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 6:32 am

Kyrogue Raden

Když jsem viděl jak skočil za klona, rychle jsem vytáhl velký shuriken a hodil ho po něm. Ve skutečnosti jsem hodil ještě druhý schovaný do stínu toho prvního. Nevím jestli my na to jounin skočí... Druhý klon se mezitím rozeběhl a použil na Senseie Konoha Senpuu.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 7:01 am

Uchiha Takahiro

Všiml jsem si letícího shurikenu a došlo mi, že bych si mohl s Radenem trošku pohrát. Složil jsem rychlé pečetě. Fuuton: Juuha Reppuu Shou! Z pravé ruky mi vyšel směrem k shurikenu obrovský vítr, obrovská síla, která musela shuriken poslat přímo na Radena. Na útok klonu jsem eště zareagoval seknutím boxeru, ale i tak jsem schytal poloviční kopanec do ramene, ovšem nic vážného. Uvidíme jak si poradí s protiútokem. Poskládal jsem další pečetě. Katon: Housenka no Jutsu! V tomto momentě se na tebe vyřítil velký počet ohnivých koulí.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 7:26 am

Kyrogue Raden

Kruci, co teď udělám?!" Rychle jsem uskočil před shurikeny ale jeden mě škrábl do ramena pf.... Rychle jsem vytvořil 2 mizu bunshiny který mě odhodili pryč z dosahu housenky. Sakra mám kliku usmál jsem se. Dopadl jsem na zem a upřeně se podíval na Senseie. Jsou to sice jen slabé techniky ale určitě mě to za chvíli unaví... pomyslel jsem si ustaraně. Vytáhl jsem katanu a namířil ji čepelí na Senseie Nemyslete si že jsme skončili.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 7:37 am

Uchiha Takahiro

Jak si přeješ. Řekl jsem trošku ďábelsky a usmál jsem se. Složím pečeť hada a a kolem tebe začne rotovat listí, které po chvilce opadne a já zmizím. Nyní se ti začínají naplňovat tvé nejhorší noční můry.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 7:41 am

Kyrogue Raden

Poté co genjutsu vyprchalo jsem tam jen stál s hrůzou v očích na místě. J... já... kde? plácal jsem zmateně. Nechápavě jsem se rozhlížel a hledal Senseie Haló?
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 7:44 am

Uchiha Takahiro

Objevil jsem se za Radenem s boxerem v ruce připraven bránit se, kdyby náhodou... Tak co, stačilo? Zeptám se a usměju se.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 8:21 am

Andi

DOšel jsem na tréningoví plac a čekal jsem co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 5:14 pm

Kyrogue Raden

když jsem za sebou uslyšel Senseie bez váhání jsem se otočil a přitom se pokusil ho seknout katanou. Nejsem člověk co by se jen tak vzdával! vykřikl jsem rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyWed Jun 27, 2012 10:45 pm

Uchiha Takahiro

Radenovo útok jsem vyblokoval připraveným boxerem. Potom jsem si sáhl rychle do kapsy a hodil pod sebe kouřovou bombu a zmizel jsem. Pokud byl kouř i nadále, vzal jsem si silné ocelové lanko a vymrštil jsem ho na Radena, snažil jsem se ho spoutat.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptyThu Jun 28, 2012 12:36 am

Andi

Zahlédl jsem dva bojující ninji.Přišel jsem k nim tedy blíže.Měl jsem dojem že todle bude můj tým.Nedej na první dojem.
Návrat nahoru Goto down
izuna
Genin
Genin
izuna


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 147
Join date : 18. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptySat Jun 30, 2012 4:01 am

Kyrogue Raden

Kruci, kouřová bomba! Chystal jsem se rozvířit kouř pomocí Konoha Senpuu, ale když jsem vyskočil do vzduchu náhle mě obmotalo ocelové lanko a já znehybnění spadl na zem. Sakra! zaklel sem naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptySat Jun 30, 2012 5:54 am

Uchiha Takahiro

Usmál jsem se na Radena a všiml jsem si ninji, co právě přišel. Šel jsem k němu a Radena si trošku dotáhl. Zdravím, jsi tu do týmu? Otáži se a čekám.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Mister_zx
Genin
Genin
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 192
Points : 203
Join date : 16. 05. 11

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptySat Jun 30, 2012 6:14 am

Andi

Hnu rukou na horu na pozdrav a před ní se oběví písmo.Zdravím.Andi Mizashi,ano jsem tu do týmu.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Admin
Admin
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 99
Points : 170
Join date : 16. 05. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 EmptySun Jul 01, 2012 1:33 am

Uchiha Takahiro

Hm,... Vypadá to, že nemůže mluvit... V tom případě jsi na správném místě, mé jméno je Uchiha Takahiro a jsem tvůj sensei, tady tvůj budoucí spolubojovník je Kyrougue Raden.
Návrat nahoru Goto down
https://sanw.forumczech.com
Sponsored content





Tréninkový plac č. 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový plac č. 1   Tréninkový plac č. 1 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkový plac č. 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sasuke and Naruto World RPG :: Herní místnost :: Sasuke World :: Země Deště :: Yamigakure no Sato :: Herní místnost :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: